LKS Victoria Niemstów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Victoria Niemstów/Ksieginice - Victoria Rzeszotary 3:0
  • Iskra II Kochlice - Czarni Golanka Dolna 3:0
  • Korona Kawice - Huzar Raszówka 8:3
  • Kaczawa II Bieniowice - Ikar Miłogostowice 0:4
  • Krokus Kwiatkowice - Fortuna Obora 2:3
  • Platan Siedlce - Transportowiec Kłopotów 1:6
  •        

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
LKS Victoria Niemstów/Ksieginice 3:0 Victoria Rzeszotary
Iskra II Kochlice 3:0 Czarni Golanka Dolna
Korona Kawice 8:3 Huzar Raszówka
Kaczawa II Bieniowice 0:4 Ikar Miłogostowice
Krokus Kwiatkowice 2:3 Fortuna Obora
Platan Siedlce 1:6 Transportowiec Kłopotów

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 44, wczoraj: 67
ogółem: 304 975

statystyki szczegółowe

Aktualnoci

Terminarz rozgrywek ligi: LEGNICKA KLASA B GR. III na sezon...

  • autor: Karol, 2013-07-21 21:35
Terminarz rozgrywek ligi: LEGNICKA KLASA B GR. III na sezon 2013/2014

W nowym sezonie w naszej grupie będzie 12 drużyn, oprócz Victorii będą to:

Transportowiec Kłopotów, Victoria Tymowa, Fortuna Obora, Kłos Moskorzyn, Huzar Raszówka, Żelazny Most, Górnik II Lubin, Unia Szklary Górne, Platan Siedlce, Komorniki k/Polkowic i Czarni Dziewin.

 

Pierwsza kolejka zostanie rozegrana 25.08.2013. Pierwszy mecz zagramy jako gospodarze, a naszym rywalem będą KOMORNIKI K/POLKOWICE.

Runda jesienna zakończy się 10.11.2013 meczem wyjazdowym do Siedlec.

 

Dokładny terminarz w zakładce 'Terminarz rozgrywek'.

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [581]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

Boisko
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

Transportowiec KłopotówLKS Victoria Niemstów/Ksieginice
Transportowiec Kłopotów   LKS Victoria Niemstów/Ksieginice
2015-05-10, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Transportowiec Kłopotów - LKS Victoria Niemstów/Ksieginice
Czarni Golanka Dolna - Platan Siedlce
Victoria Rzeszotary - Krokus Kwiatkowice
Fortuna Obora - Korona Kawice
Huzar Raszówka - Kaczawa II Bieniowice
Ikar Miłogostowice - Iskra II Kochlice

Kalendarium

07

05-2015

czwartek

08

05-2015

piątek

09

05-2015

sobota

10

05-2015

niedziela

11

05-2015

pon.

12

05-2015

wtorek

13

05-2015

środa

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się